+48 733 011 300 biuro@smartroto.plWłaścicielPlease specify image url

Piotr Zieliński

Mózg i główna siła napędowa firmy SMART ROTO. Uzyskał tytuł magistra ekonomii o specjalności: Dystrybucja i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Prywatnie oddany mąż i tata trzech synków Wojtka, Szymona i Franka. Zapalony motocyklista, pasjonat tenisa stołowego. Często widywany również z gitarą.Biuro

Please specify image url

Ewa Spyra

Młody i radosny duch biurowej ekipy. Zawsze życzliwa i pomocna, a przy tym bezwzględnie skrupulatna. Nie znosi bałaganu, porządek to jej najlepszy przyjaciel. Uwielbia dobrą zabawę w towarzystwie przyjaciół, podróże i jadę na rowerze. Miłe chwile chętnie łapie w kadr aparatu fotograficznego.

Please specify image url

Weronika Gęgotek

Konkretna, opanowana, ale zawsze gotowa do pomocy. Nie lubi zostawiać zadań na ostatnią chwilę, woli działać tu i teraz, być w ruchu. Ciągle dąży do minimalizmu. W wolnym czasie tańczy w rytmach kubańskich piosenek, czyta, podróżuje bądź gotuje.

Please specify image url

Aleksandra Zielińska

W firmie odpowiedzialna za sprzedaż międzynarodową i marketing. Największe miłości: mąż, dzieci i taniec. Jej pasją są też języki obce, podróże i rozmowy z ciekawymi ludźmi. Codzienny relaks znajduje w ogrodzie i doskonaląc się w sztuce kulinarnej.

Dział handlowy

Please specify image url

Patryk Brodnicki, woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Konsultant handlowy z duszą artysty. Przy pogodzie rowerzysta i amator wędkarstwa. Piękne krajobrazy nierzadko uwiecznia w kadrze fotograficznym. W czasie deszczu chętnie zagłębia się w świat gier strategicznych.
Please specify image url

Jacek Zieliński, woj. śląskie, opolskie, podlaskie

Niestrudzony opiekun gabinetów dentystycznych na Śląsku i w Opolu. W wolnym czasie lubi pływać, relaksować się w saunie i w jakuzzi. Kibic sportów wielorakich i wielbiciel dobrej muzyki.
Please specify image url

Krzysztof Ledziński, woj. mazowieckie

Oddany opiekun klientów z województwa mazowieckiego. Miłośnik sportów wszelakich, a w szczególności wierny kibic piłki nożnej. Wolny czas lubi spędzać poza miastem na łonie natury. Na co dzień gotuje, majsterkuje i gra w gry słowotwórcze. Lubi nowe wyzwania, przy realizacji których zawsze daje z siebie 100%.
Please specify image url

Damian Jakubowski, woj. łódzkie, zachodniopomorskie

Dusza towarzyska z dużym poczuciem humoru. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Interesuje się motoryzacją, sportami walki i żużlem. Uwielbia aktywny wypoczynek, spontaniczne podróże w których towarzyszy mu muzyka,polską kuchnię i dobrą kawę.
Please specify image url

Arkadiusz Beńko, woj. wielkopolskie

Otwarty, sympatyczny i pozytywnie nastawiony do życia. Zawsze uśmiechnięty i gotowy służyć pomocą. Uwielbia sporty drużynowe i sporty walki. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie ze znajomymi. Jako nałogowy podróżnik, co roku odkrywa nowe zakątki świata.
Please specify image url

Tomasz Lubelski, woj. lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Zawsze punktualny i życzliwy, w pracy jak i w życiu prywatnym. Nie lubi nudy. Wolne dni chętnie spędza w podróży, koniecznie w towarzystwie ukochanych Żony i Córki. Codzienny relaks znajduje przy dobrej książce. Interesuje się także rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia.