+48 733 011 300 biuro@smartroto.pl

Właściciel

Please specify image url

Piotr Zieliński

Mózg i główna siła napędowa firmy SMART ROTO. Uzyskał tytuł magistra ekonomii o specjalności: Dystrybucja i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Prywatnie oddany mąż i tata trzech synków Wojtka, Szymona i Franka. Zapalony motocyklista, pasjonat tenisa stołowego. Często widywany również z gitarą.

Biuro

Please specify image url

Monika Nocoń

Doświadczona opiekunka klienta w biurze, nieoceniona asystentka zespołu handlowego. Wesoła i życzliwa, zawsze gotowy służyć pomocą. Lubi aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu: spacery, wycieczki rowerowe i górskie wspinaczki. Z nieustającą ciekawością odkrywa nowe miejsca i poznaje nowych ludzi. Zimą – amatorka narciarstwa.

Please specify image url

Ewa Spyra

Młody i radosny duch biurowej ekipy. Zawsze życzliwa i pomocna, a przy tym bezwzględnie skrupulatna. Nie znosi bałaganu, porządek to jej najlepszy przyjaciel. Uwielbia dobrą zabawę w towarzystwie przyjaciół, podróże i jadę na rowerze. Miłe chwile chętnie łapie w kadr aparatu fotograficznego.

Please specify image url

Aleksandra Zielińska

W firmie odpowiedzialna za sprzedaż międzynarodową i marketing. Największe miłości: mąż, dzieci i taniec. Jej pasją są też języki obce, podróże i rozmowy z ciekawymi ludźmi. Codzienny relaks znajduje w ogrodzie i doskonaląc się w sztuce kulinarnej.

Dział handlowy

Please specify image url

Patryk Brodnicki, woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Konsultant handlowy z duszą artysty. Przy pogodzie rowerzysta i amator wędkarstwa. Piękne krajobrazy nierzadko uwiecznia w kadrze fotograficznym. W czasie deszczu chętnie zagłębia się w świat gier strategicznych.
Please specify image url

Jacek Zieliński, woj. śląskie, opolskie

Niestrudzony opiekun gabinetów dentystycznych na Śląsku i w Opolu. W wolnym czasie lubi pływać, relaksować się w saunie i w jakuzzi. Kibic sportów wielorakich i wielbiciel dobrej muzyki.
Please specify image url

Rafał Sawka, woj. lubelskie, świętokrzyskie

Jego największa pasja to motoryzacja ta nowa, jak i stara. Od czasu do czasu wciela się w rolę pilota rajdowego. W wolnych chwilach chętnie eksperymentuje w kuchni z nowymi smakami, a wieczory spędza z przyjaciółmi przy grach planszowych.
Please specify image url

Krzysztof Ledziński, woj. mazowieckie

Oddany opiekun klientów z województwa mazowieckiego. Miłośnik sportów wszelakich, a w szczególności wierny kibic piłki nożnej. Wolny czas lubi spędzać poza miastem na łonie natury. Na co dzień gotuje, majsterkuje i gra w gry słowotwórcze. Lubi nowe wyzwania, przy realizacji których zawsze daje z siebie 100%.
Please specify image url

Damian Jakubowski, woj. łódzkie

Dusza towarzyska z dużym poczuciem humoru. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Interesuje się motoryzacją, sportami walki i żużlem. Uwielbia aktywny wypoczynek, spontaniczne podróże w których towarzyszy mu muzyka,polską kuchnię i dobrą kawę.
Please specify image url

Arkadiusz Beńko, woj. wielkopolskie

Otwarty, sympatyczny i pozytywnie nastawiony do życia. Zawsze uśmiechnięty i gotowy służyć pomocą. Uwielbia sporty drużynowe i sporty walki. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie ze znajomymi. Jako nałogowy podróżnik, co roku odkrywa nowe zakątki świata.
Please specify image url

Szymon Nawrocki, woj. śląskie

Świeża krew wspierająca dział handlowy na Śląsku. Prywatnie miłośnik sportów siłowych, Playstation oraz dobrej książki.